Telefonun hakkını ver!

2014-akilli_cep_telefonlari

Biraz nostalji yapalım. Hatırlarsanız geçmiş yıllarda Cem Yılmaz bir akaryakıt fimasının reklamlarında oynamıştı.

Reklamda eski model arabasıyla son model bir Ferrari’ye meydan okuyan kahramanımız, yarışın sonunda “Arabanın hakkını ver!” diyerek, rakine karşı zaferini ilan ediyordu. Eski model telefonlarla yeni model telefonlar arasında ki olay da bundan ibaret. Eğer son teknoloji ürünü akıllı bir telefona sahipseniz,elinizdeki telefonun hakkını verin!

Selocanlar geleceği yazacak!

Dünyada mobil uygulama kullanımı oldukça yaygınken, Türkiye’de maalesef bu oran şu an için oldukça düşük. Nedeni ise çoğu akıllı telefon kullanıcısının telefonunun özelliklerinden bi haber olması… AppStore ve  GooglePlay’de binlerce uygulama indirilmeyi ve tam performans kullanılmayı beklerken, çoğu kullanıcı halen akıllı telefonlarını arama yapmak, mesajlaşmak ve internete girmek için kullanıyor… Neyse ki Turkcell, mobil uygulamaların kullanımını yaygınlaştırmak ve yerli mobil uygulamalar geliştirmek için “Geleceği Yazanlar” projesi ile mobil yazılım seferberliği başlattı. Bu proje ile Türk gençliği mobil yazılımcı olmaya yönlendirilecek ve daha fazla yerel uygulamamız olacak.

Hayatınızı kolaylaştıracak en faydalı iPhone ve iPad uygulamaları

Mobil uygulamalar deyince ilk akla gelen oyun veya sosyal medya uygulamaları. Halbuki AppStore’da hayatınızı kolaylaştıracak pek çok uygulama yer alıyor. Sağlıktan güzelliğe, sanattan estetiğe, güvenlikten üretkenliğe kadar çok geniş bir yelpazede mobil uygulamalar hizmetinizde.

İşte onlardan bazıları:
1- Skype
2- Dropbox
3- Evernote
4- Moleskine
5- WordPress
6- Keynote
7- Flipboard
8- TripAdvisor
9- Google Maps
10- Facebook
11- Spotify
12- Whatsapp
13- YouTube
14- IBB Cep Trafik
15- Hareket Saati
16- Viber
17- Google Drive
18- Find My iPhone
19 – Pixlr
20- FotoRus
21- Yandex Harita
22- LinkedIn
23- Google Drive
24- Flashlight
25- Yelp
26- Egzersiz
27- Super Note
28- IMDb
29- TED
30- iTunesU
31- Google Earth
32- Photo Editor by Aviary
33- WebMD
34- Pinterest
35- Paper by FiftyThree

Share This

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>